Karczowanie

Porządki na działce budowlanej to zadanie, którego przeprowadzenie jest niemożliwe do wykonania bez posiadania odpowiedniego sprzętu. Dlatego też tak często zleca się tą usługę zawodowcom, którzy mają dostęp do odpowiednich technologii. I tu właśnie pojawiamy się my, świadcząc Państwu usługi takie jak karczowanie. Kupując nową działkę nie zawsze ma się na tyle szczęścia, by trafić na idealnie czysty i pozbawiony zarośli teren. W związku z tym oferujemy Państwu m.in. karczowanie drzew. Dlaczego warto na nas postawić?

Karczowanie działki

Jesteśmy rodzinną firmą, która od lat świadczy usługi takie jak karczowanie działek. Dzięki nam postawienie domu na działce, zasadzenie trawnika, bądź zaaranżowanie ogrodu, nie będzie już niemożliwe. Zadbaj więc o stan swojej działki razem z nami. Zadbana i wykarczowana działka nie tylko wygląda atrakcyjniej, ale podnosi się również jej wartość. Z naszych wieloletnich obserwacji wynika. że wielu Polaków zostawia sobie kwestie związane z karczowaniem działki na potem, lub w zupełności je pomija. Warto jednak pomyśleć o tym etapie jeszcze przed wdrożeniem prac budowlanych.

Nasze usługi kierujemy również do osób, które chciałyby odmienić wygląd swojej posesji. Stare, zapuszczone i porośnięte chaszczami domy zyskują dzięki nam zupełnie nowego, świeżego wyglądu. Nadajemy nowego życia posiadłościom, które swoim widokiem mrożą krew w żyłach, wyglądając jak te rodem z horrorów. Oferowane przez nas, kompleksowe usługi raz na zawsze rozwiążą Państwa problem z niesfornymi zaroślami oraz korzeniami, o które tak łatwo się potknąć.

Oprócz prac renowacyjnych znajdziecie Państwo w naszej ofercie także usługi związane z przekształcaniem działek rolnych na budowlane. Wbrew pozorom nie wystarczy ich jedynie zaorać po to, by móc postawić dom na dawnym polu. Jest to proces czasochłonny, który wymaga dużego nakładu sił. My jednak nie boimy się wyzwań, w związku z czym pomożemy Państwu i przeprowadzimy karczowanie dawnej łąki. Ponadto specjalizujemy się również w karczowaniu dawnych parcel po sadach i pastwiskach. Ze względu na swoją specyfikę oraz silne ukorzenienia, są to tereny niezwykle wymagające. Jednak dzięki posiadanym przez nas technologiom – jesteśmy w stanie wyczyścić taki teren.

Karczowanie – cena za m2

Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad tym, ile taka usługa może kosztować – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Finalna cena naszej usługi może różnić się w zależności od metrażu Państwa posesji, rodzaju szaty roślinnej oraz stopnia skomplikowania prac, które należy przeprowadzić. Każda przeprowadzana przez nas usługa jest różna – wszystko zależy od stopnia zaniedbania gruntów. Dokładniejszych informacji udzielimy Państwu po uzyskaniu informacji, które wpływają na cenę usługi karczowania terenu.
 
Pytania i odpowiedzi

Co to jest karczowanie lasów?

Karczowaniem nazywamy proces ręcznego lub mechanicznego usuwania karp z ziemi. Celem tego procesu jest zwykle oczyszczenie terenu lub uzyskanie surowca drzewnego.

Ile kosztuje karczowanie drzew?

Cena usługi jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia.