Usługi HDS Warszawa

Terminem HDS określamy samobieżne dźwigi i żurawie osadzone na samochodach ciężarowych o dużych gabarytach. Obecnie jest to jedno z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań w budownictwie, przemyśle i transporcie. Wynika to przede wszystkim z jego funkcjonalności. Transport HDS pozwala na szybkie przewiezienie ładunku z punktu A do punktu B i natychmiastowe rozładowanie go. Miejsce docelowe ani startowe nie musi być wyposażone w dźwig – ponieważ ten jest już przy samochodzie.

Usługi HDS – Warszawa: co oferujemy?

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi transportowe HDS. Z naszą pomocą bez problemu przewieziesz ładunek o bardzo dużych gabarytach i ciężarze. Proponowane przez nas usługi HDS opierają się na jakości i dużej elastyczności względem klienta. Co to oznacza?

Bez względu na specyfikę konkretnego zlecenia – możesz mieć pewność, że się go podejmiemy. Koszt współpracy również będzie dla Ciebie satysfakcjonujący: możesz przekonać się o tym sam! Wystarczy telefon.

Oferowany przez nas wynajem HDS opiera się profesjonalnym sprzęcie, który nie zawiedzie Cię w trasie. Podczas współpracy z nami bierzemy odpowiedzialność za wszelkie kwestie związane z poprawnym i efektywnym działaniem wypożyczonych maszyn.

Jeśli chodzi o transport HDS Warszawa jest głównym obszarem naszej działalności. Obsługujemy klientów z każdego regionu stolicy.

Jakie usługi HDS oferujemy?

  • Transport towaru o dużym ciężarze lub nietypowych wymiarach,
  • Podawanie różnych materiałów bezpośrednio na miejsce pracy,
  • Asysta przy wysokościowych pracach montażowych,
  • Przenoszenie ściętych drzew na przyczepy samochodowe (przemysł leśny).

Transport HDS – Warszawa

Największą zaletą transportu HDS jest elastyczność. Dźwig osadzony na samochodzie ciężarowym można bez problemu przetransportować we w zasadzie dowolne miejsce. Auto cechuje się zaś dużo większą mobilnością i mniejszymi gabarytami niż klasyczny typ dźwigu. Dzięki temu usługi HDS sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest kompaktowość i elastyczność. Maszyny tego typu wykorzystuje się w wielu branżach przemysłu i transportu: dzięki tej uniwersalności transport HDS stał się jednym z najczęściej spotykanych rozwiązań w branży logistyki i budownictwa.

Przekonaj się sam, dlaczego warto z nami współpracować. Skontaktuj się z nami, a wykwalifikowany konsultant odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. Możesz mieć pewność, że się na nas nie zawiedziesz. Jesteśmy rzetelną firmą, która od wielu lat wspiera sektory budowlany, rolniczy i leśny.

 

Pytania i odpowiedzi

Jakie są rodzaje usług HDS?

Jedną z usług HDS jest transport, który pozwala na szybki przewóz ładunku z punktu A do punktu B. W przemyśle leśnym HDS wykorzystywany jest do przenoszenia ściętych drzew na przyczepy samochodowe.

Ile waży HDS?

Waga samochodu z HDS jest zależna od wielu czynników – między innymi od maksymalnej wartości udźwigu.

Jaki zasięg ma HDS?

Zasięg HDS jest zależy od danego rodzaju dźwigu. HDS może osiągać nawet do 27.5 metrów zasięgu.

HDS – co to jest?

Mianem HDS określa się hydrauliczne dźwigi samochodowe. Są to pojazdy wielozadaniowe, które wykorzystuje się w branży budowlanej i transportowej.

Zadzwoń!

781 359 510